Witaj na Stronie Sali Aury

Zdjecie o Nas

Słówko o nas

Serdecznie witamy na stronie sali bankietowej „Aura”. Kilkanaście lat temu rozpoczęliśmy naszą przygodę z organizacją wesel oraz wszelkich innych imprez okolicznościowych. Proponujemy Państwu kompleksową organizację przyjęć – od małych spotkań w gronie rodzinnym po wymarzone wesela, bankiety, bale i imprezy firmowe. Dokładamy wszelkich starań, by goście mogli się cieszyć uroczystością i skupić się na przyjemnych doznaniach.

Nasza oferta kulinarna pozwala skomponować menu dopasowane do najwybredniejszego podniebienia. Jesteśmy otwarci na osoby, które z różnych przyczyn muszą ograniczyć dietę do wybranych składników. Zwracamy szczególną uwagę na ilość i jakość potraw serwowanych w czasie przyjęcia, tak by goście pamiętali nas jako miejsce, gdzie jest smacznie i dużo.

Wnętrzu sali nadaliśmy rustykalnego stylu w stonowanych, naturalnych barwach, tak aby, dobrać indywidualną dekorację na szczególną okazję. Doradzimy w doborze dodatków, dekoracji jak również wszelkich atrakcji. Poprowadzimy Was jak najkrótszą drogą przez zawiłe labirynty przygotowań, tak byście mogli cieszyć się ważnym dniem bez nadmiernego skupiania się na rzeczach przyziemnych. Osoba prowadząca jest z Wami od pierwszego spotkania aż do opuszczenia lokalu po udanym przyjęciu.

Sala jest klimatyzowana i może bawić się na niej jednocześnie 100 osób. Nad salą znajdują się pokoje, gdzie odpocząć mogą 24 osoby, w tym para młoda, która otrzymuje pokój gratis. Na tyłach sali znajduje się strefa relaksu gdzie nasi goście mogą rozkoszować się ciszą i spokojem odpoczywając na leżakach lub w altance, która zapewni ustronne miejsce do rozmowy. Dla najmłodszych przygotowaliśmy również atrakcje na łonie natury w postaci placu zabaw lub pokoju marzeń, który znajduje się nad salą i zapewni bezpieczną zabawę dla pociech w każdym wieku.